1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа лист. 29

PDF Друк e-mail

Організація: Харківський місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння та толерантність"

Номер заявки: 15-МЕД-10

Керівник проекту: Крилов Юрій Георгійович

Назва проекту: "Програма медичної реабілітації та відновного лікування постраждалих від нацизму в роки Другої світової війни та самотніх людей похилого віку, які мешкають у місті Харкові та області"

Термін дії проекту: 01.05.2010 - 01.05.2011

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 21 особа

Опис проекту:

Програма медичної реабілітації та відновного лікування постраждалих від нацизму в роки Другої світової війни та самотніх людей похилого віку, які мешкають у місті Харкові та області здійснюється на базі ДП "Кліничний санаторій "Роща" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця".

Одночасно, при впровадженні проекту, було налагоджено співпрацю із Харківською районною державною адміністрацією, Головним управлінням праці та соціального захисту населення ХОГА, які стали партнерами проекту, місцевими засобами масової інформації. 

Найбільш плідною за цей період була робота у відповідності до проекту по виявленню осіб, які потребують санаторно-курортного лікування із жертв націонал-соціалістських переслідувань. В межах проекту на базі ДП "Кліничний санаторій "Роща" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" впроваджується надання медико-соціальної, психологічної, інформаційної підтримки осіб цільової групи. Під час дії проекту у санаторії пройшли відновне лікування 72 особи на суму 188 020 грн.

В ході проекту були також проведені тренінги для волонтерів - студентів медичних навчальних закладів, які працювали з особами цільової групи, організовано та проведено курси по догляду за людьми похилого та старечого віку на базі санаторію.

На жаль, не було одержання додаткових коштів від районної влади, хоча під час започаткування дії проекту така домовленість була.

Фотогалерея: