1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок лип. 22

PDF Друк e-mail

Організація: Вінницький місцевий осередок МГО "МФ "Взаєморозуміння і толератність"

Номер заявки: 01-МЕД-11

Керівник проекту: Чеховська Наталія Іванівна

Назва проекту: "Медико-соціальний центр для жертв тоталітарних режимів, воєн і військових конфліктів"

Термін дії проекту: 01.05.2011 - 01.05.2012

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 92 особи

Опис проекту:

В ході реалізації проекту налагоджена тісна співпраця з громадськими організаціями: Жмеринське товариство в’язнів концтаборів і гетто, Вінницьким міським товариством колишніх малолітніх в’язнів концтаборів і гетто та їх рятівників, Вінницькою іудейською релігійною громадою, Вінницьким обласним об’єднанням колишніх політичних в’язнів , репресованих та їх дітей, органами державної влади, Вінницьким обласним державним архівом, територіальним центром, управлінням соц.захисту населення.

Спільно з Вінницькою іудейською релігійною громадою проведено санаторно-курортне лікування 41 представника жертв нацизму у 2011 році в санаторії «Авангард» м. Немирів. 

Проект направлений на допомогу в забезпеченні ліками, медичними засобами, засобами гігієни хворих з числа жертв нацизму. Також надавалася допомога в проведенні операцій на очах, слухопротезуванні, отриманні окулярів. Для зменшення почуття ізольованості, для залучення до соціального життя, проводилися зустрічі з молоддю, де люди старшого покоління ділилися спогадами про свою молодість, яка припала на тяжкі воєнні часи.

Фотогалерея: