Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Громадська організація "Мiжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" - 2013
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Friday Apr 19

PDF Print E-mail

OBL OKUPAZ M(final)

Книжка «Життя в окупації»

До книги «Життя в окупації» увійшли письмові роботи переможців конкурсу документально-­публіцистичних творів серед учнівської та студентської молоді «Черкащина в період нацистської окупації 1941–1944 рр.», який було проведено Черкаським місцевим осередком МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність».

OBL NEZABUT M(final)

Книжка «Не підлягає забуттю»

Наукові статті, документи, матеріали та спогади очевидців, що складають основу збірника «Не підлягає забуттю» розповідають читачам про нацистський окупаційний режим на території сучасної Черкаської області, який тривав з липня 1941 року по березень 1944 року.

 

Das is brod 

Книжка «Das ist brot»

Книга видана в межах реалізації проекту Програми підтримки збереження історичної пам’яті про жертв нацизму періоду Другої світової війни МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність».

 

de narod

Книжка «Де народ мій брав сили, щоб вижити?»

Збірка історико-публіцистичних нарисів Всеукраїнського конкурсу серед учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів I-II рівня акредитації на тему "Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного періоду Другої світової війни".

 
y lewatah vinn

Книжка «У лещатах нового порядку»

У збірнику документів і матеріалів аналізується становище цивільного населення Вінницької області, яке в роки Другої світової війни опинилося в нелюдських умовах нацистської окупації.

kriv jorna

Книжка «Криваві жорна війни»

Дослідження системи примусової праці на Рівненщині, умов життя, роботи, спілкування простих людей на основі спогадів очевидців окупаційного режиму на Рівненщині 1941-1944р.р., документальних матеріалів державного архіву Рівненської області та Рівненського обласного краєзнавчого музею.

jiva pamyat

Книжка «Жива пам'ять»

У книзі розповідається про окуповане місто Дніпропетровськ у роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 рр., про страждання людей, які витримали, зберегли любов і людяність. Основою є архівні матеріали Державного архіву Дніпропетровської області, Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. Яворницького та спогади свідків тих страшних подій.

 

1

Книжка «У рабстві»

У книзі виствітлено обставини насильних трудових мобілізацій, підневільної праці, повернення додому примусових робітників Закарпаття у роки Другої світової війни.

bukov

Книжка «Буковинці в трагічні роки Другої світової війни: статті, спогади та документи»

У книзі висвітлюється становище буковинців у період окупації в часи Другої світової війни, використання їх примусової праці, умови життя та ставлення до населення адміністрації влади. Книга увічнює пам'ять жерт примусової праці.

2

Книжка «Переслідування та вбивства ромів на теренах України у часи Другої світової війни»

Збірник є першою в історіографії спробою привернути увагу істориків та широкого читацького загалу до проблематики, пов'язаної з нацистською політикою переслідувань та вбивств ромів на окупованих теренах України в період Другої світової війни.

1

Книжка «Подоляни в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.)»

У виданні вміщено архівні документи, фотоматеріали, газетні публікації, інтерв’ю про події Великої Вітчизняної війни на Хмельниччині та внесок подолян у відбудову краю.

ZhivSvid cover1

Книжка «Живі свідки історії»

Спогади-інтерв’ю свідків нацистського окупаційного режиму 1941-43 рр. на Луганщині.

1

Книжка «Заповідаємо вам пам’ять»

Видання містить статті, документальні свідчення та спогади очевидців про систему примусової праці на тимчасово окупованій території міста Артемівська та Артемівського району Донецької області під час Другої світової війни.

123

Тематичний альбом: «Магдалинівщина і магдалинівці під час окупації 1941-1943 років. Примусова праця»

Видання здійснене в рамках проекту «Збереження історичної пам’яті про жертв  окупаційного режиму періоду Другої світової війни. Маловідомі сторінки історії примусової праці під час окупації регіонів України».