1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок лип. 22

PDF Друк e-mail

Підтримка проектів


Відповідно до статутних завдань основний напрям діяльності нашої організації - підтримка та реалізація проектів в інтересах громадян України та інших держав, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої Світової війни, ветеранів і жертв війни, військових конфліктів і тоталітарних режимів, сприяння соціальній підтримці і здійсненню заходів щодо покращення їх якості життя, матеріального становища, впровадження соціально-психологічних знань в життя людей для побудови здорового та безпечного їх життя, підвищення громадянської свідомості та розбудови громадського суспільства, сприяння зміцненню взаєморозуміння і співробітництва між народами, толерантності в суспільстві.

Програми підтримки та напрямки діяльності затверджуються щорічно рішеннями Загальних Зборів МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність".

Два основні напрямки діяльності – медико-соціальна допомога людям, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої світової війни, та збереження історичної пам’яті – тісно взаємопов’язані.

Окрім практичної допомоги, ми шукаємо шляхи діалогу між поколіннями, який відкриває літнім людям новий погляд на своє минуле і на суспільство, в якому вони живуть. Наші програми підтримки покликані дати відчути старшому поколінню, що воно є повноцінним членом суспільства, яке не лише передає свій  багатогранний досвід нелегкого минулого, але й зараз може робити щось для інших і, головне, має потребу у створенні нового. Таким чином, програми зустрічей допомагають наповнити життя літніх людей змістом і подолати упередження про непотрібну й знедолену старість.

Щорічно за затвердженими програмами підтримки на поточний рік ми оголошуємо конкурси проектів. Подані проекти (конкурсні заявки) на одержання коштів по програмам підтримки розглядаються конкурсною комісією. Затвердження поданих конкурсних заявок та виділення коштів на втілення гуманітарних проектів здійснюється Правління МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" після їх публічного захисту та відповідно до Принципів діяльності Міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність" по підтримці проектів.