1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Понеділок вер. 28

01.10.2016: Розпочато дію проекту по програмі "Місце зустрічі - діалог"

PDF Друк e-mail

01.10.2016: Розпочато дію проекту по програмі підтримки "Місце зустрічі - діалог".

з 01.10.2016р. на базі Запорізького та Чернівецького осередків МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність" розпочав свою дію гуманітарний проект "Покращення якості життя представників цільової групи, розширення їх життєвого простору, подолання суспільної ізольованості, створення умов для діалогу з молоддю".

 

Метою проекту є покращення якості життя 100 представників цільової групи, які мешкають у Запоріжжя і Чернівцях, розширення їх життєвого простору, подолання суспільної ізольованості, інтеграція в соціально-культурне середовище, налагодження доброзичливих зв"язків між поколіннями, встановлення контактів з молодим поколінням для передачі йому життєвого досвіду і досягнень через участь у різноманітних заходах, сприяння встановленню істороичної правди про воєнні події в східних і західних региіонах країни через свідчення їх учасників. В рамках проекту проводяться наступні заходи у кожному регіоні:

 

- організація зустрічей, проведення відео-скайп-конференцій жертв нацизму та молоді східного і західного регіонів країни;

 

- проведення культурно-дозвіллевих заходів, організація екскурсійних поїздок;

 

- робота творчих майстерень, клубів по інтересам;

 

- організація оздоровчих заходів, підвищення мобільності членів цільової групи;

 

- відвідування немобильних та мало мобильних членів цільової групи, організація роботи з ними;

 

- організація роботи з волонтерами, організація та проведення тренінгів з догляду за людьми похилого віку, в яких беруть участь волонтери та родичі жертв нацизму.