1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця квіт. 10

PDF Друк e-mail

Організація: Громадська організація "Спілка самаритян України" Київське об'єднання

Адреса організації: Україна, м. Київ, вул. Богатирська, буд. 30, 04655

Телефон, факс: +38(044)489-91-01, +38(044)489-91-03

Ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Web-сайт: http://www.ssu.kiev.ua

Номер заявки: 01-МЕД-13

Керівник проекту: Левковська Яніна Леонідівна

Назва проекту: "Мобільна служба догляду за колишніми жертвами нацизму"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 240 000,00 грн.

Цільова група: 70-80 осіб

Опис проекту: Завдяки фінансуванню МГО «Міжнародний фонд «ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ І ТОЛЕРАНТНІСТЬ»  проекту  «Мобільна Служба Догляду за колишніми жертвами нацизму» в Оболонському районі м. Києва  продовжує реалізацію проекту. Фінансова підтримка проекту розрахована на 1 рік.

Щоденно 68  пацієнтів отримують  комплекс медичних та соціальних послуг, продуктовий набір на суму біля 110 грн. щомісячно, також пацієнти забезпечені  постільною білизною та засобами гігієни.

З кожним з них укладена добровільна угода про догляд, на кожного пацієнта заведена особиста папка для реєстрації всіх наданих послуг та складання щомісячних звітів.

Допомога пацієнтам надається у повному обсязі, робота Служби спрямованна на профілактичні заходи по запобіганню у пацієнтів ускладнень їх хронічних захворювань, виконанні лікарських призначень, догляді та реабілітації при загостренні захворюваннь.

05.09.2013 року в рамках проекту відбулась зустріч представників благодійної міжнародної організації «Міст до Києва» м. Мюнхен та представника мерії м. Мюнхена з підопічними, які отримують медико-соціальну допомогу та продуктові набори, на дому.

Прийнято рішення про продовження підтримки цільової групи продуктами харчування, медикаментами та медичними матеріалами.

З 26.10.2013 року згідно молодіжного проекту  між  міжнародною  громадською організацією «Міжнародний Фонд» "ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ і ТОЛЕРАНТНІСТЬ", громадською організацією Спілка Самаритян України  Київське Об’єднання,  Всеукраїнським об’єднанням громадян Спілка Самаритян України та Союзом Робітничих Самаритян Німеччини  відбудеться  візит німецької  молодіжної групи до пацієнтів , якими опікуються Київські Самаритяни та «Міжнародний Фонд «Взаєморозуміння і толерантність» з метою вирішення подальшої підтримки жертв тоталітарних режимів та обміну інформацією  між українською та німецькою сторонами.

Всі послуги надаються пацієнтам безкоштовно і на основі безкорисливості.

Більшість пацієнтів, що перебувають під наглядом МСД за 3 роки дійсно відчули поліпшення свого життєвого стану, вони стали більш активними, життєрадісними, позбутися на якийсь час своїх хвороб, спроможними обслуговувати себе, деякі пацієнти вже  не потребують щоденного відвідування, що в свою чергу дало змогу залучити до обслуговування нових пацієнтів цільової групи, які потребують такої допомоги.

Фотогалерея: