1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця квіт. 10

PDF Друк e-mail

Організація: Громадська організація "Асоціація "Ренесанс Одеси"

Адреса організації: Україна, м. Одеса, вул. Сєрова, буд. 18, офіс 1, 65019

Телефон: +38(048)794-49-93, +38(048)700-71-73

Номер заявки: 32-МЕД-13

Керівник проекту: Овчаренко Вітана Валеріївна

Назва проекту: "Причорноморський центр медико-соціальної підтримки жертв тоталітарних режимів і військових конфліктів"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 177 516,00 грн.

Цільова група: 48 осіб

Опис проекту: Проект направлений на сприяння оперативному вирішенню можливих проблемних питань осіб ЦГ з медичними і соціальними службами міста та області: пенсійним фондом, департаментом соціального захисту населення, МСЕК, Комісією у справах реабілітованих, комунальними службами та ін.

Для створення у Центрі комфортної атмосфери для літніх людей в холодну пору року проведено ремонт і утеплення вікон і дверей. Виконано заходи по дообладнанню приміщення офісу організації для проведення зустрічей осіб ЦГ, відремонтовано туалетну кімнату і приміщення  по ремонту одягу, обладнано вхід до офісу укриттям та  монтажем поручнів.

Спільними зусиллями керівництва, мед- та соц.працівника Центру проводиться клопітка робота по підбору найбільш відповідних індивідуальним потребам осіб ЦГ медичних засобів та їх забезпеченню ліками та турботою на дому.

Налагоджені стосунки із госпрозрахунковою поліклінікою, в якій наші підопічні отримують допомогу висококваліфікованих медичних спеціалістів. Регулярно надається необхідна профілактична медична допомога і консультації як у Центрі, так і на дому.

Особлива увага працівниками Центру і волонтерами приділяється догляду за тяжко хворими і лежачими особами ЦГ, налагоджено їх регулярне відвідування та телефонний зв'язок. Проводяться бесіди на тему оздоровчої ходьби, як шляху до довголіття, тощо, а також консультації і проведення оздоровчо-реабілітаційних заходів.

Організовано допомогу особам ЦГ у ремонті постільної білизни і одягу, а також юридична допомога та консультації, особливо для осіб обмежених в пересуванні.

З великим піднесенням проходять зустрічі за чаєм, спілкування осіб ЦГ із  молоддю, нові знайомства і спільні святкування.

Залучено волонтерів з факультету журналістики Одеського національного університету, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського і Одеського державного інституту вимірювальної техніки. 

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru