1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця квіт. 10

PDF Друк e-mail

Організація: Благодійний фонд "Причетність"

Адреса організації: Україна, м. Донецьк, бульвар Пушкіна, буд. 9, 83001

Телефон: +38(062)304-74-78, +38(050)368-16-04 

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Номер заявки: 33-МЕД-13

Керівник проекту: Івашечкіна Л.М.

Назва проекту: "Пам'ятаємо і турбуємося"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 137 630,00 грн.

Цільова група: 60 осіб

Опис проекту: Даний проект розпочав свою роботу на території Новоазовського, Тельманівського районів та місті Маріуполі у червні 2013 року. Проектна діяльність спрямована на покращення медико-соціальної і побутової допомоги колишніх жертв нацистських переслідувань та осіб похилого віку шляхом створення служб підтримки, сприяння взаємодопомоги та розвитку волонтерського руху серед молоді. Заплановані заходи виконані в повному обсязі.

У червні 2013р. проект завершив підготовчу фазу, яка включала розробку дорожньої карти (план дій) на період червень – грудень  2013р., затвердження посадових інструкцій основних спеціалістів, підготовку презентаційного матеріалу та формування структури проекту.

В рамках формування структури проекту у кожному пілотному регіоні були створені Робочі групи, в состав яких ввійшли представники місцевої влади, соціальних служб, освіти, ЗМІ, НУО та активні жителі громади. У Новоазовському та Тельманівському районах були призначені відповідальні особи, які  будуть допомагали координатору в рішенні організаційних питань, розповсюдженні інформації серед населення, залученні до співпраці активних жителів громади та НУО.

Згідно з робочим планом проекту на протязі вересня – жовтня 2013р. проводиться конкурс серед волонтерських загонів загальноосвітніх закладів. Конкурс має за мету сприяння взаємодопомоги та розвитку волонтерського руху серед молоді. Завдяки проведенню акцій допомоги літні люди зможуть відчути, що вони не самотні, не кинуті і не забуті усіма, що вони потрібні суспільству. Конкурс  має і соціальну значимість, так як в ході його проведення здійснюється активне залучення молоді з числа школярів старших класів до волонтерської діяльності на благо жителів своїх територіальних громад.

У вересні модератором конкурсу волонтерів були розроблені конкурсні документи: Положення про конкурс, Порядок проведення конкурсу, форми заявок на участь у конкурсі, презентаційні матеріали для членів Експертної комісії. Усі конкурсні документи були узгоджені з керівництвом відділів освіти, головами Маріупольського міського відділення УСУЖН та ветеранських організацій пілотних регіонів.

На начальному етапі проведення конкурсу була сформована Експертна комісія у  складі 7 чол. (представники від БФ «Причетність», ММВ УСУЖН, ветеранської організації,  освіти). Спільно з членами Експертної комісії були розроблені принципи, за якими будуть визначатися кращі волонтерські загони:

Згідно з порядком проведення конкурсу 10 вересня було завершено прийняття заявок. За підсумками реєстрації на конкурс подано 32 заявки від загальноосвітніх закладів вищезазначених регіонів.

Результат:

- Для участі к конкурсі зареєстровано 32 заявки від колективів загальноосвітніх   установ.

- На протязі проекту виконавці будуть здійснювати  зустрічі з волонтерами та відвідувати заходи щодо надання допомоги представникам цільової групи.

Основні заходи та етапи проекту:

1. Організація та проведення навчальних семінарів по догляду за людьми похилого віку для членів груп самопідтримки.

2. Розробка Методичного посібника для груп самопідтримки.

3. Організація роботи Пункту прокату реабілітаційного обладнання.

4. Забезпечення ліками та предметами особистої гігієни представників ЦГ на протязі усього проектного періоду.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru