1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
П'ятниця квіт. 10

PDF Друк e-mail

Організація: Громадська організація "Волинські перспективи"

Адреса організації: Україна, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Шота Руставелі, буд. 9, 43000

Телефон: +38(0332)72-71-98, +38(050)690-48-29, +38(099)70-17-401

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Web-сайт: http://www.v-perspektyvy.com.ua

Номер заявки: 40-МЕД-13

Керівник проекту: Вальчук Віктор Юрійович

Назва проекту: "Медико-соціальна допомога людям, що постраждали від нацистських переслідувань (Волинська область)"

Термін дії проекту: 01.06.2013 - 01.06.2014

Кошти організатора програми: 183 548,00 грн.

Цільова група: 90 осіб

Опис проекту: У червні 2013 року ГО „Волинські перспективи” розпочали реалізацію проекту «Медико-соціальна допомога людям, що постраждали від нацистських злочинів».

Першим кроком в реалізації проекту стала робоча зустріч учасників проекту щодо впровадження роботи гуртка «Моє здоровя» та проведення заходів, планування роботи соціального працівника, медичної сестри, перукаря, масажиста та пралі у реалізації проекту. Обговорювалося питання щодо залучення волонтерів, які допомагатимуть у вирішенні соціальних проблем. Протягом двох тижнів поновлювали списки учасників проекту, збирали їх документи для підтвердження Фонду. Під час відвідин ветеранів продовжували записувати їх спогади, залишали інформацію про проект, передавали продуктові набори.

На гуртку «Моє здоров’я» учасники проекту зустрічаються один раз у місяць. Із задоволенням переглядають серію відео лекцій лікаря-терапевта, кандидата медичних наук Людмили Колобанової  про унікальні методи запобігання, профілактики та лікування найпоширеніших хвороб. Пані Людмила особливу увагу звернула на серцево-судинні захворювання та цукровий діабет.

Подобається нашим підопічним переглядати і відеофільми, якими з нами ділиться режисер Волинської телерадіокомпанії М.О.Андрушко. Під час зустрічей переглядаються фільми «Закохана у небо», «Украдене дитинство», «Легенда очима правди» та ін.

До реалізації даного проекту залучається і волонтерська молодь, яка відвідує хворих та маломобільних людей. Учасникам проекту надається соціальна допомога в побуті, роздаються продуктові набори. Медична сестра вимірює артеріальний тиск, рівень цукру в крові та допомагає хворим.

У «Банку вживаних речей» учасники проекту отримують безкоштовно одяг, бувший у вжитку. Активно користуються допомогою перукаря представники ЦГ як на дому так і на базі офісу. Масажистка надає допомогу курсом по 10 днів індивідуальних процедур. До хворих та маломобільних  людей масажист та перукар виїжджають додому.

Для найважчих хворих придбано  медичні препарати, згідно рецептів лікаря.

З радістю збираються учасники проекту у клубі «Гарячі серця», де  за чашкою духмяного чаю та смакуючи  солодощами діляться своїми радощами та турботами, переглядають фотографії, відзначають дні народження та зустрічаються з цікавим людьми волинського краю.

Фотогалерея:

joomlamodniyportal.ru